Klauzula RODO

Administratorem danych osobowych jest firma Oktan Energy – Wina  Sp. z.o.o. z siedzibą przy ul. Hryniewieckiego 1, 70-606 w Szczecinie. Wszelkie sprawy związane z danymi osobowymi możesz konsultować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: info@oktanwina.pl.

Twoje dane, takie jak adres e-mail, historia otwieralności wiadomości, informacje z plików cookies, będą przetwarzane w celach komunikacji na wysłane zapytanie oraz w celach marketingowych. Co to oznacza? Że od czasu do czasu będziemy wysyłać Ci newsletter zawierający treści, które według naszej wiedzy o Tobie będą najlepiej dostosowane do Twoich zainteresowań.

Podstawą przetwarzania przez nas Twoich danych jest wyrażona przez Ciebie w sposób elektroniczny zgoda. W każdej chwili możesz ją cofnąć, pisząc do nas wiadomość na: info@oktanwina.pl o treści „Rezygnuję”. W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, możesz żądać żebyśmy je usunęli, zmienili oraz zmniejszyli zakres, w którym je przetwarzamy.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), co do przetwarzania Twoich danych osobowych. Podanie Twoich danych osobowych jest nieobowiązkowe, ale konieczne jeśli chcesz otrzymywać odpowiedzi na zapytania oraz newsletter – jak wiadomo, bez tego nie możemy wysyłać Ci maili.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?